Çiğ Köfte Şiparişi

Ana Sayfa » BLOG » Çiğ Köfte Şiparişi

Yemek kültürümüzün bir parçası olan çiğ köfte Urfalılar tarafından icat edilmiştir. Fakat çiğ köfte Urfalılar tarafından icat edilmiştir olsa da Adıyamanlılar tarafından altın çağını yaşamaktadır. Urfa yöresinde yapılandan farklı olarak Adıyamanlı çiğ köfte ustaları tarafından etsiz olarak organik bulgur, çeşitli baharatlar ve soslar ile üretilmektedir. Adıyamanlı ustalara ait çiğ köfte markalarının imalathaneleri veya fabrikalarında çiğ köfte üretimi gerçekleştirilmektedir. Herkesin bildiği üzere çiğ köftenin ana maddesi bulgurdur. Adıyamanlı ustalar tarafından bulgur ile başlayan lezzet yolculuğu çeşitli baharatlar ve soslar sayesinde adeta lezzet şölenine dönüşmektedir. Gıda ve sağlığa uygunluk standartlarına uygun olarak üretimi yapılır.

Çiğ köfte taze ve günlük olarak bayilerle buluşur. Her çiğ köfte markasının üretimi, kullanılan malzemeler birbirine benzeselerde tatları ve formülü birbirlerinden oldukça farklıdır. Bayilere taze olarak ulaşan çiğ köfte göbek marul, domates vb. sebzelerle dürüm yapılarak yada göbek marul vb. sebzelerle porsiyonlar halinde yanına lavaş koyularak satılmaktadır.

Her yemek sektörüne hizmet vermekte olan işletmeler gibi çiğ köfte bayilerinin çoğunda paket servis hizmeti bulunmaktadır. Evine yada iş yerlerine çiğ köfte siparişi vermek isteyenler çiğ köfte siparişi için çiğköfteci.com.tr ile bulunduğu bölgede yada bulunduğu bölgeye paket servis hizmeti veren çiğ köfte bayilerine ulaşabilirler. İster gündüz ister gece çiğ köfte siparişi vermek isteyenler o saat diliminde hangi şubeler açık ise sitemiz aracılığıyla açık olan çiğ köftecileri listeleyerek çiğ köfte siparişi verebilirler.

04 Ekim 2018

Ziyaretçi Yorumları

 

Yapılan Yorumlar

Benzer İçerikler

Facebook'ta Biz

Şehrinizde Hizmet Veren Yemek Firmalarını ve Sunulan Ürünleri İnceleyebilir & Sipariş Bilgilerine Ulaşabilirsiniz.

Acıktığınızda sipariş verecek bir yer bulamama derdine son. Sitemizde telefonla sipariş verebileceğiniz lezzetli yemekleri inceleyip, firmaların sipariş telefonlarını öğrenebilirsiniz.

CigKofteci.com.tr - Hoşgeldiniz

Tüm Hakları Saklıdır - 2018

Yukarı Çık